polski | English

Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta na www.ticketmaster.pl? Zarejestruj się

Wpisz adres mailowy użyty do rejestracji. Wyślemy Ci hasło tymczasowe potrzebne do zalogowania i zresetowania hasła.

Mail z hasłem tymczasowym został wysłany na Twój adres mailowy.

Cesar Millan

03 mar
2017
pią
18:00

Al. Bandurskiego 7 94-020 Łódź

W sprzedaży:
Od poniedziałek, 19.09.16 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CET

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Cesar Millan z nowym show na żywo!
“ONCE UPON A DOG TOUR 2017”

Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan - międzynarodowa gwiazda Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie!

3 marca 2017, Atlas Arena, Łódź
Bilety w sprzedaży od 19 września 2016!

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!

Bilety na Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour w Łodzi będą dostępne od 19 września 2016 od 10.00.
Bilety i informacje o trasie na www.cesarmillan.com, www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl

Znany z takich hitów telewizyjnych jak:
„Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, tak aby zbudować zdrową i szczęśliwą relację.

Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:

• Jak oswoić nowego psa z domem
• Jak zaspokoić potrzeby psa
• Budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i miłości
• Zmiana psa z “Księcia z Bajki” do “Władcy Domu”
• Powszechne zachowania psa w ciągu jego życia
• Techniki zapobiegające złemu zachowaniu psa
• Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
• I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem”, mówi Millan, „Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.”

3 marca 2017
Atlas Arena, Łódź
Ceny biletów: 99 – 349 zł

Uwaga!

Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour jest stworzony z myślą o ludziach chcących wytrenować swoje psy, ale na samo wydarzenie nie można zabrać ze sobą swojego psa. Show odbędzie się w języku angielskim z asystą tłumacza.

Cesar Millan
Autor bestsellerów New York Times, dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy, telewizyjna gwiazda Cesar Millan jest znany jako wybitny autorytet w dziedzinie tresowania psów. Z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pieskami, Millan używa filozofii opartej na zaufaniu, miłości i szacunku w pracy nad agresywnymi, przestraszonymi i neurotycznymi psami. Tym samym edukuje właścicieli pupili, pokazując im, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na ich psy. Millan umacnia swoją pozycję lidera w szkoleniu psów i opiece nad nimi również poprzez książki, dwumiesięcznik oraz stronę internetową, które stały się najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak pomóc psom oraz dzięki działalności Cesar Millan Foundation. Jego show telewizyjne “Cesar Millan na ratunek” miało premierę w Nat Geo People oraz National Geographic Channel w kwietniu 2015 roku. Po więcej informacji zapraszamy na www.cesarsway.com. Śledź Cesar na jego Facebook (cesar.millan), Twitter (@cesarmillan) i YouTube (CesarMillan).

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
 • Płyta przód premium

  349,00 PLN

 • Płyta przód

  199,00 PLN

 • Płyta środek

  161,10-179,00 PLN

 • Płyta tył

  129,00 PLN

 • Trybuny

  161,10-179,00 PLN

 • Trybuny

  134,10-149,00 PLN

 • Trybuny

  116,10-129,00 PLN

 • Trybuny

  89,10-99,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Szukaj biletów

Wróć do Interaktywnej Mapy Miejsc

 • KAKADU - kod promocyjny

  Wpisz hasło

Szukaj biletów - Pozwól nam wskazać najlepsze dostępne miejsca lub samodzielnie wybierz cenę i lokalizację.

Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane

Twoja karta kredytowa nie zostanie obciążona w tym momencie

Atlas Arena

Atlas Arena

Rysunek odzwierciedla ogólny układ miejsc w obiekcie. Dla niektórych wydarzeń układ i położenie poszczególnych miejsc może ulec zmianie bez ostrzeżenia.

Twoje zamówienie

Szczegóły zamówienia

Nie wybrano jeszcze biletów
Bilety
Zmień wybór po lewej stronie
Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane
Limit biletów 8

Dodatkowe informacje

LIMIT — 8 BILETÓW

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: info@ticketmaster.pl