Summer

Lato pełne muzycznych wrażeń!!

Tutaj znajdziesz najciekawsze letnie festiwale i wydarzenia.

Największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie!

Mówiąc o latach 90. wydaje nam się, że te czasy miały miejsce dosłownie parę lat temu – są przecież tak bliskie, mają swój niepodważalny urok… Powietrze było świeższe, pachniało kolorami dekady, ludzie potrafili się umówić bez telefonów i Facebook`a, a dzieci dni spędzały na podwórkach. No i muzyka. Była inna, lepsza – rzeklibyśmy wzruszeni nostalgiczną tęsknotą. Dzięki Vivie w naszych domach rozbrzmiał eurodance i rave. Aż łezka w oku zaczyna się kręcić i przypomina się pierwsza dyskoteka.


90’Festival jest gwarantem, że jeszcze raz będziemy mogli rozsmakować się w cudownych latach 90. To nie tylko jeden magiczny koncert w roku – to styl życia, pasja i zaangażowanie tysięcy osób, tworzących festiwalową społeczność! Po raz kolejny – bądźcie z nami!


KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/event/90-festival-bilety/5943
Close

Ucz się kroków od najlepszych!

Festiwal w całości poświęcony kulturze tańca. Od dziewięciu lat w okresie wakacyjnym Plac Zebrań Ludowych w centrum Miasta Gdańska, zostaje przekształcony w miasteczko festiwalowe ze strefami tanecznymi, strefą regeneracji, muzyczną sceną główną, dance parkiem, wypełniając się kilkutysięcznym tłumem miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych, twórców i fanów street art'u i muzyki z całej Polski i z zagranicy. Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich taniec i muzyka.
Kto jeszcze nie ma planów na wakacje, niech szybko zapisuje w kalendarze 20-22 lipca 2018 roku, to będzie dobry weekend! Nie może Was tam zabraknąć!


KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/artist/gdansk-dzwiga-muze-2018-bilety/998752

Close

Najwięksi rockmeni w jednym miejscu

Festiwal Legend Rocka jest jedyną, tak dobrze rozpoznawalną imprezą w Polsce i zagranicą, która odbywa się na środkowym wybrzeżu. Co roku przyciąga do Doliny Charlotty dziesiątki tysięcy wielbicieli muzyki rockowej. Na 12. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty wystąpią 21 lipca 2018 roku Billy Idol oraz 20 lipca 2018 Bryan Ferry. Kolejnymi gwiazdami są Alan Parsons Live Project oraz The Waterboys, którzy zagrają w ramach imprezy 4 sierpnia 2018 roku.

KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/artist/festiwal-legend-rocka-bilety/992196

Close

Zakosztuj muzycznej alternatywy

Najłatwiej płynie się z prądem, ale my nie lubimy łatwych rozwiązań. OFF Festival powstał w 2006 roku nie po to, by się wszystkim podobać, ale po to, by intrygować, zadawać pytania, oburzać, prowokować do dyskusji, inspirować. Oczywiście, cieszą nas wasze pochwały, wyrazy uznania ze strony mediów i liczne nagrody, ale jeszcze bardziej cieszą nas pomysły, które narodziły się na naszym festiwalu. Inspiracje, które przełożyły się na waszą sztukę, pracę i życie prywatne. Bo nawet jeśli muzyka nie zmienia świata – nikt nas nie zmusi, byśmy przestali próbować. Na OFF Festival Katowice 2017 wystąpią m.in. PJ Harvey, Feist, Swans, Talib Kweli, Shellac, Beak>, The Black Madonna, Wolves In The Throne Room, Daniel Johnston, Preoccupations, Kwadrofonik & Artur Rojek i PRO8L3M.

KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/artist/off-festival-katowice-bilety/999121

Close

Poznaj nowe twarze rocka!

Rock In Summer powraca! Po trzyletniej przerwie letni festiwal wraca do Parku Sowińskiego! Tegoroczna edycja odbędzie się 15 sierpnia. Na Rock In Summer 2018 zagrają: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, Borns, Welshly Arms i Sonbird!

KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/event/rock-in-summer-bilet

Close Close

Alternatywne granie na Malcie!

Zapraszamy na pierwszą edycję nowego miejskiego festiwalu! 1 września w Poznaniu na Late Summer Festival zagrają Tom Odell, Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Michał Kowalonek, Kamil Pivot oraz Pepe.! Koncerty odbywać będą się na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta! Nie zabraknie także specjalnej strefy gastronomicznej z food truckami!

KUP BILET: https://www.ticketmaster.pl/event/rock-in-summer-bilety/6147

Close Close