Bilety imienne

Bilety imienne

Fani są sercem wydarzeń branży rozrywkowej. Wszystko, co robimy w Ticketmaster ma na celu zapewnienie klientom najlepszych doświadczeń przy zakupie biletów, a także podczas samego uczestnictwa w wydarzeniu. Zdajemy sobie sprawę, że bilety na wiele oferowanych przez nas imprez odsprzedawane są nielegalnie na rynku wtórnym, w dużo wyższej cenie niż ta, która była deklarowana przez Organizatora, dlatego wprowadzamy bilety imienne, które przyczynią się do zmniejszenia skali nieuczciwych praktyk na rynku (m.in. nielegalnej odsprzedaży). Chcemy aby udostępniane przez nas bilety trafiały bezpośrednio w ręce prawdziwych fanów.

Na koncerty na które obowiązują BILETY IMIENNE, prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości. Dane osobowe uczestnika koncertu zamieszczone na bilecie będą weryfikowane przy wejściu – muszą być zgodne z dowodem tożsamości osoby wchodzącej na koncert.

Organizator wydarzenia oraz Ticketmaster zastrzegają, że w przypadku braku dowodu tożsamości bądź, gdy dane zawarte na bilecie będą różnić się od danych okaziciela biletu, mają prawo odmówić uczestnictwa takiej osoby w koncercie.

Prosimy także o poinformowanie pozostałych uczestników koncertu, dla których zostały zakupione bilety, żeby wzięli ze sobą dowód tożsamości.

Oświadczenie o zmianie danych| FAQ | Regulamin i warunki zakupu

Jak to działa?

  • Bilety na koncert będą imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika.
  • Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.

Ticketmaster dopuszcza możliwość zmiany danych osobowych na bilecie imiennym za opłatą w wysokości 30 zł za jeden bilet, w cenie NIE jest wliczona opłata za przesyłkę pocztową z duplikatem biletu do Klienta. W celu dokonania zmiany niezbędny jest kontakt pod adresem help.ticketmaster.pl , uiszczenie opłaty oraz odesłanie oryginalnego biletu, a także wypełnienie oświadczenia.
Zmiana danych możliwa jest tylko raz, jedynie przez właściciela rezerwacji.

Szczegółowe informacje na www.ticketmaster.pl

Aktualnie w sprzedaży:


Bilety imienne

  • Data
  • Lokalizacja
  • Wydarzenie
  • Dostępność