Platinum Tickets

Bilety Platinum

Bilety Platinum

Bilety Platinum, to bilety oferowane bezpośrednio przez artystę oraz organizatorów wydarzenia za pośrednictwem Ticketmaster. Cena biletów Platinum jest kształtowana w zależności od popytu. Cena ta może ulegać zwiększaniu lub zmniejszaniu w trakcie trwania procesu sprzedaży. Ich celem jest umożliwienie fanom dostępu do biletów, jednocześnie zapewniając artyście, organizatorowi i obsłudze najlepsze dopasowanie ceny biletów do wartości wydarzenia.

FAQ | Regulamin i warunki zakupu

Jak to działa?

Ceny biletów Platinum ustalane są dynamicznie i zależą od popytu oraz podaży w momencie zakupu - podobną politykę cenową stosują linie lotnicze oraz hotele. Ceny zakupu biletów Platinum określane są przy użyciu techniki dynamicznego ustalania cen i wzrastają / obniżają się wraz z zainteresowaniem ofertą. Dokonując zakupu biletów Platinum, akceptują Państwo cenę jaka w momencie zakupu wyświetla się na naszej stronie internetowej. Jeżeli cena podobnych biletów Platinum ulegnie obniżeniu nawet po dokonaniu przez Państwa zakupu, nie będą Państwo uprawnieni do zwrotu zapłaconej kwoty.

Bilety Platinum nie są biletami udostępnionymi ponownie do sprzedaży. Sprzedawane po raz pierwszy w imieniu artysty wyłącznie przez stronę internetową Ticketmaster.

W ich skład nie wchodzą żadne dodatkowe pakiety oraz towary dotyczące danego wydarzenia.

Aktualnie w sprzedaży:


Platinum Tickets

  • Data
  • Lokalizacja
  • Wydarzenie
  • Dostępność