Ticketmaster Presale

Od teraz możesz kupować bilety w oficjalnej przedsprzedaży. Ticketmaster Presale jest otwarta dla wszystkich, na co najmniej 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży regularnej. Radzimy: Kup wcześniej, żeby nie było za późno!

Utwórz już teraz konto na www.ticketmaster.pl, jeżeli go jeszcze nie masz! Nie stracisz na to czasu, kiedy będziesz chciał kupić szybko bilety. Zaznacz subskrybcję, żeby otrzymywać od nas informacje o zbliżających się przedsprzedażach!

Przedsprzedaż biletów w Ticketmaster

Marzysz o tym, by wybrać się na koncert ulubionej gwiazdy, ale boisz się, że przegapisz szansę zdobycia najlepszych biletów? Kupuj bilety na koncerty w oficjalnej przedsprzedaży Ticketmaster!

Czym jest przedsprzedaż biletów Ticketmaster Presale?

Jest to opcja wcześniejszego zakupu biletów. Dzięki przedsprzedaży masz możliwość kupna biletów na koncert gwiazdy przed tym, jak trafią one do oficjalnej sprzedaży. Na czym to polega i jak wygląda przedsprzedaż biletów w Ticketmaster?

Gdy pojawia się ogłoszenie o koncercie twojego ulubionego artysty na stronie organizatora, oprócz daty koncertu znajduje się w nim również informacja, kiedy rusza właściwa sprzedaż biletów, a także kiedy możliwe będzie skorzystanie z przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów na Ticketmaster rusza zawsze przynajmniej dobę przed tym, zanim bilety pojawią się oficjalnie w innych kanałach.

Dlaczego warto skorzystać z przedsprzedaży biletów?

Jeśli koncert konkretnej gwiazdy cieszy się dużym zainteresowaniem, sporo ryzykujesz czekając aż bilety będą dostępne w tradycyjnej sprzedaży. Szybko może okazać się, że ze względu na sporą ilość chętnych najlepsze bilety rozejdą się w kilka minut, a Ty stracisz szansę na pójście na koncert, o którym zawsze marzyłeś. Dzięki przedsprzedaży w Ticketmaster masz pewność, że nabyte przez Ciebie bilety będą oryginalne, a Ty nie przegapisz możliwości ich zakupu.

Kiedy można kupić pierwsze bilety?

Czasem zdarza się, że istnieje kilka faz przedsprzedaży. Na przykład przedsprzedaż artysty wymagająca kodu otrzymanego przy zakupie albumu. Często klienci banku Citi Handlowy mogą kupować bilety z wyprzedzeniem. Informacje o nadchodzących przedsprzedażach i o tym co musisz zrobić, aby uzyskać bilety w pierwszej kolejności możesz uzyskać ze stron artystów lub organizatorów.

W regularnej sprzedaży

Jest jeszcze szansa na zdobycie biletów

Odkrywaj

Pakiety VIP, bilety Platinum i bilety kolekcjonerskie

Na niektóre wydarzenia masz możliwość kupienia specjalnych pakietów VIP, które dają różne korzyści.

Bilety Platinum to oferta najbardziej pożądanych miejsc na wydarzeniu.

Oferujemy również Collector Tickets. Bilet w formie wytrzymałej, plastikowej karty ze smyczą jest wyjątkową pamiątką dla Fanów, którzy nie chcą zapomnieć, że byli częścią wyjątkowego wydarzenia.