Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów.


„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

FAQ | Regulamin i warunki zakupu

Szczegóły dotyczące trasy

Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach: http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour
https://www.facebook.com/MusicCompanyPl/

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management.

Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.

Aktualnie w sprzedaży:


Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour

  • Data
  • Lokalizacja
  • Wydarzenie
  • Dostępność