Live Nation

Ticketmaster wyłącznym dystrybutorem biletów Live Nation Polska

Z dumą informujemy, że od 1 września 2017 r. Ticketmaster Polska jest wyłącznym dystrybutorem biletów na wydarzenia organizowane przez Live Nation Polska. Bilety dostępne są tylko na www.livenation.pl, www.ticketmaster.pl oraz w naszych stacjonarnych punktach sprzedaży – wszystkich salonach Empik, Saturn oraz Media-Markt w całej Polsce!

Ticketmaster to światowy lider, mający na koncie ponad 530 milionów biletów sprzedawanych rocznie. Obecnie firma działa na dwudziestu dziewięciu rynkach na całym świecie – niedawno rozszerzając swój zasięg o Szwajcarię.

Ticketmaster prężnie rozwija się również w Polsce. W ciągu 3 lat działalności firmy, Ticketmaster Polska pośredniczył w sprzedaży biletów na koncerty największych gwiazd m.in. AC/DC, Coldplay, Depeche Mode, Sting, Guns N’ Roses i innych. Nieustannie poszerzamy gamę produktów i pracujemy nad jakością naszej obsługi. Jako jedyni mamy w swojej ofercie tzw. Collector Ticket – bilety kolekcjonerskie w formie plastikowej karty, które nie tylko pozwalają fanom uczestniczyć w wydarzeniu, ale także są cenioną pamiątką.

To ekscytujący czas dla firmy. Jesteśmy dumni ze współpracy z Live Nation Polska i wierzymy, że nasze partnerstwo pozytywnie wpłynie również na Państwa doświadczenia zakupowe. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poszerzać gamę wydarzeń kulturalnych, a sam proces zakupu biletów był łatwy i intuicyjny.

Pragniemy przypomnieć, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na portalach internetowych, czy w social media, możesz zostać oszukany – ryzykujesz w ten sposób kupno fałszywych, lub nieaktywnych biletów, które uniemożliwią wejście na koncert. Prosimy o rozwagę i kupowanie biletów wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej, w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Aktualnie w sprzedaży:


Bilety imienne

  • Data
  • Lokalizacja
  • Wydarzenie
  • Dostępność