Ticketmaster łączy się z Ticketpro

Ticketpro łączy się z TicketmasterTicketmaster i Ticketpro, ze wspólnym liczonym w dekadach doświadczeniem w branży biletowej, postanowiły połączyć firmy, aby dostarczać najlepsze usługi oraz niezapomniane wrażenia miłośnikom wydarzeń kulturalnych w Polsce. Wspólnie, jako zintegrowana firma, będziemy kontynuować działania w oparciu o nasze podstawowe wartości i przekonania: wzajemne zaufanie, przejrzystość, wsparcie naszych Klientów oraz najwyższej jakości usługi.

Ticketmaster to światowy lider, mający na koncie ponad 530 milionów biletów sprzedawanych rocznie. Obecnie firma działa na dwudziestu dziewięciu rynkach na całym świecie – niedawno rozszerzając swój zasięg o Szwajcarię. Ticketmaster prężnie rozwija się również w Polsce. W ciągu 3 lat działalności firmy, Ticketmaster Polska pośredniczył w sprzedaży biletów na koncerty największych gwiazd m.in. AC/DC, Coldplay, Depeche Mode, Sting, Guns N’ Roses i innych.

Dołożymy wszelkich starań, aby wspierać Was poprzez oferowanie zaawansowanych narzędzi i usług na najwyższym poziomie. Nieustannie rozwijamy się i wprowadzamy innowacje, aby stworzyć najlepszą ofertę produktów dla naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

Plan połączenia Spółek Ticketmaster Poland Sp. z o.o. oraz Ticketpro Polska Sp. z o.o.

Informacja prasowa

Skontaktuj się z nami

Dział obsługi Klienta

+48 22 395 87 00

Info@ticketmaster.pl

Globalny świat rozrywki

Ticketmaster jest światowym liderem w sprzedaży biletów. Obecnie działa na dwudziestu dziewięciu rynkach na całym świecie. Dzięki swojemu doświadczeniu i nowoczesnemu podejściu do biznesu stał się jednym z największych serwisów handlu elektronicznego w Internecie. Ticketmaster obsługuje ponad 10 000 klientów na całym świecie w wielu kategoriach imprez, zapewniając wyłączność sprzedaży biletów dla setek imprez, wiodących aren, stadionów sportowych, drużyn sportowych, promotorów muzyki i artystów, muzeów i teatrów.

Ticketmaster International

Masz urządzenie z Android'em lub iOS?KUP BILETY PRZEZ TELEFON!

Przedstawiamy aplikacje Ticketmaster, dzięki której przeglądanie, kupowanie i dostęp do biletów jest znacznie prostszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play