Kup bilety na Święta! Kup bilety na Święta!

Wyjątkowy prezent na święta. Bilety na koncerty.

Święta za pasem, a Ty wciąż jeszcze nie zdecydowałeś się, jakie prezenty sprawić bliskim pod choinkę? Z Ticketmaster możesz podarować swojej rodzinie oraz przyjaciołom muzyczne doświadczenia, które zapamiętają na lata!

Przewodniki

Emocje bliżej Ciebie

Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i zaraz po nich Nowy Rok. Cieszymy się z nieśpiesznych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Aby dodatkowo uświetnić sobie ten końcoworoczny moment odpoczynku i dobrej zabawy, Ticketmaster zachęca do wzięcia udziału w najbliższych koncertach!

Karta Podarunkowa Ticketmaster to
idealny pomysł na prezent!

Wciąż nie masz pomysłu, co kupić bliskiej Ci osobie i nie chcesz popełnić gafy zupełnie nietrafionym prezentem? W tej sytuacji zachęcamy do zakupu Karty Podarunkowej. Jest ona szczególnie praktyczna, ponieważ pozostawia wolność wyboru takiego wydarzenia, w którym obdarowana osoba chciałaby uczestniczyć. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości w ofercie Ticketmaster, możemy być pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Karta podarunkowa na prezent jest szczególnie dobrym pomysłem ze względu na szereg wydarzeń muzycznych, jakie zaplanowane są na zakończenie tego roku oraz początek nowego. Udział topowych artystów i świetną zabawę – właśnie te dwie rzeczy sprezentujesz bliskiej osobie na zakończenie 2019 roku!