O Ticketmaster Poland

Firma Ticketmaster Poland rozpoczęła działalność 19 listopada 2014 Ticketmaster Poland

Rezerwuj bilety bezpośrednio od Organizatora lub obiektu, w którym odbywa się impreza. Kiedy rezerwujesz bilety za naszym pośrednictwem, rezerwujesz je bezpośrednio od Organizatora lub obiektu, w którym odbywa się impreza. Ticketmaster Poland jest jedynie agentem pośredniczącym. To oznacza, że może zagwarantować oryginalność zakupionych biletów oraz to, że nie zapłacisz więcej niż cena ustalona przez Organizatora i/lub obiekt. Większość skomputeryzowanych teatrów, hal koncertowych, aren i innych obiektów korzysta z naszego systemu rezerwacji.

Kanały rezerwacji i dystrybucji

 • www.ticketmaster.pl
 • +48 22 395 87 00
 • Punkty sprzedaży
 • Kasy obiektów

 • Wszystkie kanały połączone są z naszym scentralizowanym systemem rezerwacji. Niezależnie od wyboru kanału, zawsze dostaniesz najlepsze możliwe miejsce ponieważ wszystkie bilety pochodzą z tego samego systemu.

  Ticketmaster jest częścią firmy Live Nation Entertainment Inc.

  O Live Nation
  Live Nation Entertainment jest wiodącą na świecie firmą w zakresie rozrywki „na żywo”, składającą się z pięciu spółek w branżach: promocja koncertów i operacje w obiektach imprez, sponsoring, rozwiązania na rynku dystrybucji biletów, e-commerce oraz management artystów. Live Nation dąży do innowacji i polepszenia doznań rozrywki „na żywo”, zarówno artystów jak i fanów: przed, w trakcie i po koncercie. W 2009 roku, Live Nation sprzedało 140 milionów biletów, wypromowało 21 000 koncertów, pomagało 850 sponsorom a to wszystko ze średnio 25 milionami unikalnych użytkowników.