Oferty pracy

Ticketmaster Poland obecnie poszukuje pracowników na stanowisko Event Creations Specialist

Miejsce zatrudnienia:

Ticketmaster Poland sp. z o.o.

ul. Bukowińska 22B

02-703 Warszawa

Opis stanowiska:

Raportowanie bezpośrednio do Operations Manager’a. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe tworzenie wydarzeń w systemie sprzedaży Ticketmaster Poland oraz codzienną obsługę Organizatorów.

Obowiązki:

  • Wspieranie Operations Manager’a,
  • Kompleksowa kreacja wydarzeń w systemie biletowym,
  • Nadzór nad implementacją sprzedaży od jej rozpoczęcia, aż po wydarzenie,
  • Przeprowadzanie rygorystycznej kontroli wszystkich wydarzeń,
  • Raportowanie i podliczanie sprzedaży,
  • Przygotowywanie podstawowych map miejsc,
  • Współpraca z Organizatorami wydarzeń oraz innymi działami Ticketmaster,
  • Podróże służbowe,
  • Praca operacyjna na wydarzeniach,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w bileterii lub z wykorzystaniem innych informatycznych systemów sprzedaży/rezerwacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel),
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop, Gimp),
  • Doskonałe zdolności organizacyjne,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Elastyczność, proaktywne podejście do pracy,
  • Priorytetyzacja zadań, szybkie dostosowywanie się do zmiennego środowiska, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Pewność siebie i optymistyczne podejście do pracy.
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku,
  • Udział w wielu projektach na terenie całej Polski,
  • Możliwość rozwoju,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia zawodowego.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ticketmaster Poland Sp. z o.o, ul. Bukowińska 22b, 02-703 Warszawa, NIP 108 00 10 023. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu, do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie danych jest dobrowolne.

Dołącz do zespołu Ticketmaster i wyślij swoje CV na poniższy adres E-mail:

rekrutacja@ticketmaster.pl