Pomiń
Piotr Cugowski

Rock/Pop

Piotr Cugowski - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Piotr Cugowski

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. Przez 20 lat stał na czele zespołu Bracia. A od początku 2019 roku prowadzi działalność solową. W październiku wydał swoją pierwszą solową płytą pt. "40".

To z tego albumy pochodzą przeboje "Kto nie kochał" (19 milionów wyświetleń na YUOTUBE), "Zostań ze mną", "Daj mi żyć", które podbiły radiowe listy przebojów w 2019 roku. Wcześniej z zespołem Bracia Piotr Cugowski wylansował m.in. hity "Nad przepaścią", "Wierzę w lepszy świat", "Niepisane" czy "Po drugiej stronie chmur",

W 2018 roku Piotr zasiadł w muzycznym show "The Voice Of Poland" w roli trenera wokalnego uczestników walczących o miano najlepszego głosu w Polsce. Jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna zagwarantowały wysoki poziom widowiska.

Piotr Cugowski jest częstym gościem różnego rodzaju projektów muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnych stylach sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz legendami światowej muzyki, jak choćby John Lord (Deep Purple), Garou.